Мелітопольська поліція "кошмарить" АТОшніків і добровольців, - волонтерка

АТОшників підозрюють у нападах на валютників
Depo.Мелітополь
7 грудня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua
Мелітопольська поліція "кошмарить" АТОшніків і добровольців, - волонтерка
Мелітопольська поліція "кошмарить" АТОшніків і добровольців, - волонтерка

У Мелітополі і Мелітопольському районі в будинки до ветеранів антитерористичної операції приходять співробітники відділу поліції з обшуками. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала координатор ГО "Побратим" Світлана Алексєєва, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"24 листопада пройшов обшук за місцем прописки у лідера "правого сектора" Максима Трохимчука. Протягом останніх п'яти днів співробітниками міськвідділу МВС Мелітополя було опитано під протокол в якості свідків під той же кримінальну справу (пограбування валютників) тридцять учасників АТО Мелітополя і району. За інсайдерською інформацією, у ментів список з 350 (!!) бійців, яких будуть опитувати", - пише Алексєєва.

Активістка закликає ветеранів не мовчати, якщо таке відбувається, і звертатися до ГО "Побратим".

"Якщо до вас прийшли співробітники МВС і намагаються допитати під протокол - відповідь одна: "Щоб відповісти на Ваше питання, мені необхідна правова допомога відповідно до ст. 59 Конституції". Вигравайте час. І телефонуйте в "Побратим" 096- 314 -07-02", - рекомендує Світлана.

Відзначимо, що поліція підтверджує факт опитувань. За словами помічника начальника відділу поліції ГУ Нацполіціі Гліба Коваля, ветеранів АТО опитують як свідків, оскільки розробляється версія, що люди, які нападали на валютчиків, мали навички поводження зі зброєю і знали тактику.

Після того, як Світлана написала свій пост, до неї звернулися ще 12 бійців, які повідомили, що до них також приходили з обшуками.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя