ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі почали продавати патріотичний хліб

Один з мелітопольських пекарів почав випікати патріотичний хліб
Depo.Мелітополь
8 квітня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі почали продавати патріотичний хліб
У Мелітополі почали продавати патріотичний хліб

Булку з українським тризубом або кримськотатарської тамгою тепер можна купити в кіосках "Фороса", повідомляє Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "Місцеві вісті".

"Темний хліб, в принципі, ми їмо не часто. Але сьогодні, коли побачив в кіоску, не зміг пройти мимо", - розповідає мелітополець Віталій.

Як розповів співвласник торгової марки і, власне, ідейний натхненник появи такого хліба Алі Чонкай, продається пшенично-житній хліб з патріотичним декором вже близько тижня. Обсяги виробництва поки невеликі, але зупинятися підприємець не збирається.

"Сподіваюся, що наш хліб допоможе городянам "вбирати" патріотизм", - говорить Алі Мустафаевич. І розповідає, що думки про новий продукт городяни висловлюють різні, аж до того, що "занадто патріотично" і "герб різати не пристало". Але більшості подобається.

Зазначимо, що згідно рецептурі, даний вид хліба складається з пшеничного борошна (у тому числі твердих сортів пшениці), житній та гречаного борошна, з додаванням кориці.

Продається такий хліб там, де і решта продукції "Фороса" - у фірмових кіосках, магазинах мережі "Ветеран", "Харчі" та ін.