У Мелітополі підсудний порізав собі вени прямо в залі суду

Порізати собі вени він вирішив після того, як суддя не задовольнила його клопотання про заміну адвоката
Depo.Мелітополь
31 серпня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі підсудний порізав собі вени прямо в залі суду
У Мелітополі підсудний порізав собі вени прямо в залі суду

Обвинувачений спробував звести рахунки з життям прямо під час судового засідання, яке відбувалося в Мелітополі вчора, 30 серпня. Порізати собі вени він вирішив після того, як суддя не задовольнила його клопотання про заміну адвоката, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Справа стосовно 39-річного мешканця Оріхівського району розглядається з лютого поточного року. За інформацією прес-секретаря Мелітопольського міськрайонного суду Діани Рудь, чоловіка звинувачують у збуті наркотиків (ч. 2 ст. 307 НКК) і нанесенні легких тілесних ушкоджень (ч. 2 ст. 125 НКК).

Підсудному було надано безоплатна вторинна правова допомога. Однак призначений адвокат його щоразу не влаштовував. За півроку він змінив вже два захисника. 30 серпня спробував дати відвід третього адвокату – Ненашевій Яні. Свої дії пояснив коротко - мовляв, правозахисник не виконує своїх обов'язків. Для прийняття рішення суддя пішла в дорадчу кімнату. А згодом відмовила обвинуваченому в задоволенні клопотання у зв'язку з його безпідставністю. Тоді чоловік дістав з одягу невідомий предмет і зі словами: "Ну тоді я вскриваюся!" порізав собі вени. Перша медична допомога йому була надана прямо в суді. Потім співробітники станції швидкої допомоги відвезли чоловіка в першу міську лікарню. У той же день він був знову доставлений у ізолятор тимчасового утримування.

За словами прес-секретаря Мелітопольського міськрайонного суду Діани Рудь, в зв'язку з інцидентом суддя прийняла рішення провести судово-психіатричну експертизу обвинуваченого. Пройде і службова перевірка. Оскільки підсудний весь час перебував під вартою, їй належить з'ясувати, як конвой допустив потрапляння до нього колючо-ріжучих предметів. Чергове слухання справи призначене на 29 вересня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00