ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі перевірять атракціони радянської епохи

У Мелітопольському центральному парку ім. Горького йде робота по підготовці до відкриття сезону, яке традиційно проходить 1 травня
Depo.Мелітополь
15 квітня 2015 11:14
ФОТО: depo.ua

Старі радянські атракціони співробітники парку фарбують, а ось висновки щодо безпеки їх експлуатації скажуть запорізькі експерти, візит яких очікується на цьому тижні, повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

"На сьогоднішній день всі атракціони знаходяться в робочому стані. Спочатку був порив кабелю, від якого безпосередньо залежала робота всіх атракціонів, але дану проблему оперативно усунули співробітники КП "Міськсвітло". Всі інші неполадки були усунені механіками парку. Незабаром парк відвідають запорізькі експерти, які, за умови дотримання всіх технічних норм, видадуть дозвіл на подальшу експлуатацію атракціонів. Так як в першу чергу головним завданням залишається безпека городян", - зазначив заступник міського голови Іван Федоров.

Зараз у парку триває активне прибирання території. У роботу включаються комунальники, небайдужі городяни, школярі та студенти. Керівництво парку обіцяє, що до кінця квітня парк буде приведений у належний стан, всі атракціони та лавочки будуть пофарбовані, запрацюють фонтани. Планується косметичний ремонт літньої естради і стіни біля пам'ятника "Дружби народів".