У Мелітополі на площі роздавали презервативи

Безкоштовно пройти експрес тест на ВІЛ інфекцію пропонували усім бажаючим на площі Перемоги в Мелітополі сьогодні, 19 травня

Depo.Мелітополь
19 травня 2017 14:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Так, в місті проходить акція "Люби, пам'ятай, живи!" в пам'ять про людей, які померли від цієї страшної хвороби. Усім перехожим активісти розповідали про запобіжні заходи, шляхи зараження і як потрібно действововать в момент зараження, куди звертатися. Роздавали літературу та контрацептиви.

"На сьогоднішній день ми можемо говорити про те, що інфекція під контролем. Завдяки медикам, громадським організаціям, Є лікування, воно безкоштовне. Його може отримати будь-який житель. Головне вчасно звернутися, поставити діагноз і пройти ретельний курс лікування", - каже керівник організації "Все можливо" Олена Овсяннікова.

За останні роки, кажуть медики, кількість померлих від СНІДу істотно скоротилася. Якщо пару років тому кількість померлих сягала 70 осіб, то за 2016 рік їх всього 16. Таке різке скорочення говорить про те, що мелітопольці стали більш охоче проходити безкоштовні експрес тести на виявлення інфекції, що дозволяє вчасно призначати курс лікування або профілактики захворювання.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, мелітопольська молодь кинулася масово перевірятися на СНІД.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00