У Мелітополі між лекціями помер професор

У ТДАТУ доктор технічних наук, професор Володимир Овчаров пропрацював понад 40 років
Depo.Мелітополь
14 вересня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua

Завідувач кафедри помер в Таврійському агротехуніверсітете (ТДАТУ) сьогодні, 14 вересня. Професор помер відразу після лекції, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

У ТДАТУ доктор технічних наук, професор Володимир Овчаров пропрацював понад 40 років. В останні роки очолював кафедру теоретичних основ електротехніки. Сьогодні у професора було дві пари. Відчитавши лекцію, він переходив в іншу аудиторію, коли відчув себе погано.

"Пара у Володимира Васильовича закінчилася о 11:20. Він пройшов метрів 10, підняв ногу на першу сходинку сходів і впав. Студенти кинулися йому на допомогу. Взяли професора під руки, принесли на кафедру, посадили на стілець. Він сказав: «Дайте мені, будь ласка, води». А потім зітхнув і помер", - каже ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев.

3 липня Володимир Овчаров відсвяткував своє 80-річчя. Але на пенсію йти не збирався і продовжував викладати. На проблеми зі здоров'ям своїм колегам він не скаржився. Відомо лише, що у нього боліли ноги. Причину смерті професора встановить судово-медична експертиза.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя