У Мелітополі кількість викликів "швидкої" б'є рекорди

Лікарі працюють без перерви і навіть не повертаються на базу між викликами

За 13 годин роботи диспетчер "швидкої" прийняла 180 викликів від жителів Мелітополя вчора, 17 грудня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619". 

Так, вчора, 17 грудня, з 14:00 мешканці міста не могли додзвонитися на станцію "швидкої" медичної допомоги. Телефон "103" був постійно зайнятий. Ближче до вечора люди, які не змогли викликати "швидку", самостійно приїжджати до приймального покою міськлікарні. За кілька годин таких пацієнтів було близько десяти.

Як виявилося, на "швидкій" був справжній аншлаг: усі бригади весь день обслуговували виклики і навіть не заїжджали на базу. За інформацією голови Мелітопольської станції "швидкої" медичної допомоги Світлани Краснової, з 6:00 до 19:00 диспетчери прийняли 180 викликів, з яких близько півсотні - дитячих.

Лікарі звертаються до жителів Мелітополя з проханням набратися терпіння і почекати. Крім того, люди можуть самостійно звертатися за медичною допомогою до приймального відділення міськлікарні № 1, інфекційного стаціонару та дитячої лікарні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя