У Мелітополі хочуть встановити пам'ятник черешні (ФОТО)

Депутат Мелітопольської міської ради Ірина Славова ініціює будівництво скульптури годувальниці-черешні в Мелітополі

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Якщо проект депутата набере максимальну підтримку, скульптура черешні з'явиться в Мелітополі. З бюджету міста на реалізацію ідеї Ірина Славова сподівається отримати 200 тис. грн. Але вона вважає, що цих грошей не вистачить на створення скульптури та розраховує на допомогу бізнесменів та керівництва міста.

"Можливо, буде каскад невеликих скульптур по всьому місту в прохідних місцях. Таким чином, ми об'єднаємо навколо цієї ідеї людей, які давно говорять про те, що місту необхідна така скульптура. Відкритий конкурс буде проходити протягом двох місяців, з висвітленням у ЗМІ. До конкурсної комісії на кращий проект запросимо представників суспільства, бізнесу та влади", - планує Ірина Славова.

Відзначимо, що черешня вважається символом Мелітополя, адже з 70-80 тисяч тонн черешні, яка щорічно продається в Україні, приблизно чверть - родом з Мелітополя. В Мелітополі проходить вже традиційно Черешневий Фестиваль, який привертає з кожним роком все більше не тільки мелітопольців, а й гостей міста. На ньому відбуваються різноманітні конкурси, кулінарні майстер-класи з використанням ягоди.

Нагадаємо, мелітопольську черешню презентують на міжнародній виставці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя