У Мелітополі діти отримали ранці до школи

Мелітопольські діти вже готові до школи
Depo.Мелітополь
26 серпня 2016 17:24
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі діти отримали ранці до школи
У Мелітополі діти отримали ранці до школи

Кожного серпня в Мелітополі, відповідно до "Комплексної обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім'ї, молоді та гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012 - 2016 роки", проводиться акція "Першокласник". Ця акція проходить вже сьомий рік поспіль. В рамках цієї акції майбутні першокласники отримують шкільні приладдя, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

У цьому році в Мелітополі дев'ять першокласників, які ростуть в багатодітних сім'ях, внутрішньо переміщених сім'ях і сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, отримали новенькі шкільні ранці.

26 серпня на святковому заході "До побачення, літо. Здрастуй, школа" в Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді майбутні першокласники приймали вітання від начальника відділу соціальної роботи Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяни Дєєвої. Під час свята діти грали, декламували вірші, разом з батьками розгадували загадки.

В кінці свята майбутні першокласники отримали свої перші ранці та побажання отримувати від шкільного життя найкращі емоції і корисні знання.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя