У Мелітополі через свята перекриють центр міста

Два дні поспіль буде ускладнено рух в центрі Мелітополя
Depo.Мелітополь
22 вересня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua

Перекриють деякі дороги в зв'язку зі святкуванням Дня міста, яке почнеться в суботу, 24 вересня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Так, з 23:00 23 вересня до 11:00 26 вересня для автомобілів стане недоступна одна смуга руху з боку вул. Івана Алексєєва (Крупської) біля Пенсійного фонду. Обмеження руху пов'язано з установкою і підключенням головної сцени, а також помосту перед нею.

24 вересня автомобілям заборонять їздити з 6 до 19 поблизу площі Перемоги. Там буде проходити дитяче свято, богатирські ігри та весільна інсталяція.

У неділю, 25 вересня, рух перекриють з 5 ранку до 23 вечора по вул. Героїв України (Кірова) від пр. Б. Хмельницького до вул. І. Алексєєва (Крупської). Тут будуть прибирати вулиці для проведення свята "Хуторок" і інших заходів на головній сцені.

З 5 ранку до 17 ранку обмежать рух по пр. Б. Хмельницького від вул. Героїв України (Кірова) до вул. Університетській (Свердлова). Там організують святковий ярмарок та виставку промислових товарів.

Буде перекрито автомобільний рух по пр. Б. Хмельницького від вул. Шмідта до вул. Героїв України (Кірова), де в с 9:00 до 11:00 буде проходити театралізована хода.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя