ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі бабусі на День молоді згрібали презервативи

Мелітопольці активно відзначили День Молоді. Основним центром розваг був міський парк, де на кожному кроці відвідувачів чекало безліч цікавого
Depo.Мелітополь
29 червня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі бабусі на День молоді згрібали презервативи
У Мелітополі бабусі на День молоді згрібали презервативи

Найбільша кількість уваги завоював столик з інформаційними буклетами для молоді, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА-Мелітополь.

Тренер численних семінарів про права людини та проблеми сексуального здоров'я молоді Галина Корнієнко розповіла, що в День Молоді вона і її помічники намагаються ознайомити підлітків з існуючими в суспільстві проблемами і допомогти знайти способи з ними боротися.

"Акцію проводить ГО "Вісь" (Вінниця). Ми вчимо, яким чином потрібно берегтися, які існують засоби контрацепції, які бувають інфекції і що робити, якщо вже настала хвороба, наприклад ВІЛ. Сьогодні ми роздаємо інформацію і для дітей, і для дорослих і пропонуємо засоби контрацепції. У нас були книжки для батьків та підлітків, які закінчилися буквально в перші п'ять хвилин акції", - констатує ініціатор.

За словами Галини, цієї неділі волонтери роздали мелітопільцям близько 15 тисяч презервативів.

"Є навіть пенсіонерки, охочі взяти засоби контрацепції для своїх онуків, цілу купу набирали", - посміхається організатор, і додає, що цікавість до подій проявили далеко не одні тінейджери.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua