ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мелітополі батьки трійні майже два роки чекали обіцяну квартиру від влади

Влада виконала обіцянки з затримкою, але знайшла і подарувала багатодітній родині трикімнатну квартиру в авіамістечку
Depo.Мелітополь
8 вересня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua

Майже два роки тому, в грудні 2014 року, в родині Ельмаз і Максима Пчолкіних народилися три дівчинки. У маленьких дівчат є ще старший брат. Вся ця велика родина донині тулиться в однокімнатній квартирі, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

Міський голова Мелітополя Сергій Мінько, коли вітав батьків з трійнею, обіцяв молодий багатодітній родині поліпшення житлових умов. Батькові сімейства влада допомогла з працевлаштуванням, а ось з житлом питання вирішилося тільки зараз.

Родині подарують квартиру в приміщенні колишньої амбулаторії сімейного типу в авіамістечку. У лютому цього року там почалися ремонтні роботи, одну з перебудованих квартир отримає від міста багатодітна сім'я Пчолкіних. Такий тривалий процес виконання обіцянок влада пояснює бюрократичними проблемами. Готового житла місто не має, а щоб отримати відомче житло, потрібно виконати ряд вимог. Поки голова сімейства Максим не знає, коли відбудеться їх новосілля, але дуже щасливий.

"Мені ще не повідомили про прийняте рішення. Але простора квартира буде дуже до речі, адже дівчатка підросли. Вони вже не лежать в ліжечках, а все більше бігають", - каже Максим Пчолкін.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя