Стало відомо, як звали жертву звірячого вбивства на Запоріжжі

Сусіди загиблої неохоче розповідають про неї
Depo.Мелітополь
3 листопада 2016 14:02
ФОТО: depo.ua

Мешканку села Костянтинівка Мелітопольського району на Запоріжжі, яку знайшли вбитою у власній оселі разом із маленьким сином, звали Валерія. Про це повідомили сусіди загиблої, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "РІА-Мелітополь".

Односельчани не надто охоче розповідають про жінку, але місцеві журналісти все ж дізналися деякіподробиці. Хату в Костянтинівці Валерії купив її чоловік, який був бізнесменом. Версії щодо його долі різняться: одні люди кажуть, що він кинув дружину під час вагітності, інші - що він потрапив до в'язниці або був убитий.

Жертва злочину близько спілкувалася з сусідом з будинку напроти. Той часто доглядав за сином Валерії. За однією версією, він є етнічним ромом, за іншою - просто знімає кімнату в будинку, де живуть роми. 

Нагадаємо, 32-річна жінка та її дворічний син зникли ще 27 жовтня. П'ять днів бабуся розшукувала їх сама, і лише 2 листопада звернулася до поліції. Правоохоронці, які прибули у будинок зниклої жінки, знайшли її та дитяче тіла в хаті за диваном. Пізніше стало відомо, що на тілах убитих знайшли колото-різані рани

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00