ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стали відомі подробиці загоряння трьох іномарок

Вночі, 17 квітня, у дворах багатоповерхівок у мікрорайоні полум'я повністю знищило два "Фольцвагени" ("Туарег" і "Пассат"), загальна вартість яких приблизно становить 50 тис. дол. Ще в однієї іномарки - "Міцубіші Лансер", вигорів моторний відсік
Depo.Мелітополь
17 квітня 2015 10:51
ФОТО: depo.ua
Стали відомі подробиці загоряння трьох іномарок
Стали відомі подробиці загоряння трьох іномарок

Решту автомобілів, що стояли поруч з іномарками-погорільцями, власники рятували, вибігаючи у двір вночі прямо в трусах. Машини штовхали вручну або відганяли в сусідні двори, повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

Пожежа почалася близько години ночі за адресою: бульвару 30 років Перемоги, 23. За свідченням очевидців, полум'я від авто піднялося на висоту 3-го поверху.

Вогонь знищив повністю два "Фольцвагени", що належать одному з місцевих бізнесменів, що займаються молочною продукцією. Очевидці припускають, що бензин палії лили спершу на капот Пасату, судячи з ступеню його пошкодження. А ще баклажку очевидці помітили на "Туарегу". Бензин був також розлитий поруч, оскільки навколо палав асфальт і зайняв сусідній "Міцубіші Лансер", що належить, за чутками, співробітнику ДАІ. Його авто люди вручну штовхали до дерева подалі від палаючих "Фолцвагенів", оскільки він вже не заводився.

Як розповів один з мешканців багатоповерхівки, якому також довелося рятувати свого залізного коня, приблизно 2 роки тому бізнесмену-погорільцю, вже посилали «вісточку». Тоді його Фольцваген нібито намагалися підірвати.