ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сніданки для молодших школярів стануть дорожче

На найближчому засіданні Мелітопольського виконкому, яке заплановане на четвер, 25 червня, буде запропоновано збільшити асигнування з місцевого бюджету на фінансування безкоштовних сніданків для учнів 1-4 класів
Depo.Мелітополь
23 червня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua
Сніданки для молодших школярів стануть дорожче
Сніданки для молодших школярів стануть дорожче

У минулому навчальному році на харчування одного мелітопольського школяра з міської скарбниці виділялося 6,50 грн., повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "МВ". З наступного навчального року вартість гарячих обідів пропонується збільшити до 10 грн. на кожного учня. Всього обіди за рахунок місцевого бюджету в Мелітополі отримують близько 5850 школярів.

Нагадаємо, в ході одного з виїзних нарад секретар міськради, в.о. мера Сергій Мінько разом зі своїми профільними заступниками відвідав пришкільний літній табір в СШ №15. Під час відвідування табору завідувачка шкільної їдальні висловив ряд нарікань на недостатню суму, що виділяється з місцевого бюджету на харчування школярів.

Відразу після виїзної наради, в.о. мера зібрав закриту нараду на якому було вироблено рішення налагодити поставки соку в літні пришкільні табори до кінця зміни, а перед початком нового навчального року збільшити бюджетні асигнування на харчування дітей у школах.

Чи підтримають ініціативу в.о. мера члени виконкому стане відомо в найближчий четвер.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua