ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В мелітополі не втомлюються боротися зі злісними неплатниками аліментів

Мелітопольський міськрайонний суд завершив розбирати чергову справу про несплату аліментів
Depo.Мелітополь
17 квітня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
В мелітополі не втомлюються боротися зі злісними неплатниками аліментів
В мелітополі не втомлюються боротися зі злісними неплатниками аліментів

У 2006 році рішенням суду чоловіка зобов'язали сплачувати аліменти на утримання його неповнолітньої дитини. Чоловік повинен був сплачувати одну четверту частину від усіх своїх доходів, повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

До 2010 року він платив, а потім надходження припинилися. На суді чоловік свою провину визнав і пояснив, що довгий час хворів, потім у вересні 2013 року один раз перерахував як аліменти 250 грн. і більше платежів не здійснював. В результаті заборгованість перевищила 11 тис. грн.

Обвинувачений розповів, що неофіційно підробляє зварювальником у приватного підприємця, але зараз замовлень немає. У випадку, якщо він влаштується на роботу, обіцяв сплачувати аліменти справно.

До цього чоловік вже двічі був судимий за несплату аліментів. Перший раз він отримав 120 годин громадських робіт. А другий - два роки обмеження волі з відміною вироку і випробувальним терміном в один рік.

Враховуючи це, суд розцінив його дії як злісну несплату аліментів і засудив його до двох років обмеження волі. На цей раз вирок був не умовним.