ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Постраждалим сім'ям після вибуху в Мелітополі виділили 33 тис. грн.

Чотирьом сім'ям, житло яких постраждало від вибуху будинку в Мелітополі, виконком виділив 33 тисячі гривень матеріальної допомоги
Depo.Мелітополь
30 квітня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 30 квітня, на засіданні виконкому чотирьом постраждалим сім'ям була виділена матеріальна допомога, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Так, три сім'ї, включаючи доньку загиблого господаря будинку, що вибухнув, отримають по 10 тис. грн., ще одна, руйнування житла яких не такі значні, - три тис. грн. Зазначені кошти були виділені в рамках міської програми "Милосердя".

Відзначимо, що на сьогодні відкритим залишається питання ліквідації завалів у будинку, що вибухнув. Комунальники розгребти їх не можуть, оскільки не отримали на це згоди спадкоємців загиблого господаря житла. Не озвучена також і офіційна причина вибуху.

Нагадаємо, що приватний будинок на вулиці Ломоносова, 112 вибухнув 13 квітня. Господар будинку отримав 80% опіків тіла і через кілька днів помер у лікарні. Від вибуху постраждали і родини, які живуть по сусідству - вхід в їх житло виявився завалений, ще один будинок зруйнувався.