ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

П'ятьох контрактників з Мелітополя відправили в зону АТО без підготовки і без зброї

Мелітопольці вважають, що військове командування їх обманули, сказавши, що вони їдуть у відрядження, а реально з наказу стало відомо, що їх уже перевели в іншу військову частину
Depo.Мелітополь
12 червня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
П
П'ятьох контрактників з Мелітополя відправили в зону АТО без підготовки і без зброї

За круглим столом контрактники та їхні батьки розповіли журналістам про те, що порушені умови контракту, а їх матері зажадали відправити синів, які ніколи і зброї в руках не тримали, на навчання, а вже потім кидати на передову, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь.

Кілька місяців хлопці поряд ще з півсотнею військовослужбовців служили за контрактом у військовій частині, що дислокується в авіамістечку Мелітополя. За словами контрактників, вони щодня з раннього ранку очищали від каменів злітну смугу, а потім сиділи в так званому оточенні без зброї - охороняли злітну смугу від сторонніх. 25 травня хлопцям повідомили, що п'ятеро контрактників, яких обрали за невідомим принципом, їдуть у відрядження в зону АТО. Хлопців звільнили з частини, про що свідчать відповідні записи у військових квитках, і в супроводі одного військовослужбовця поїздом відправили в Луганську область. Побувши на новому місці близько десяти днів, бійців так нікуди і не зарахували, їх не поставили на постачання і не видали форму і захист.

"Ми були водіями і механіками, але відразу перетворилися на зв'язківців і розвідників. Нас звільнили з однієї частини і сказали, що ми самі написали рапорти на перехід в іншу. Це брехня! Нам сказали, що повезуть до Чугуєва на навчання, а реально ми потрапили в так звану зону А (це ще не передова). Зараз ми взяли нетривалі відпустки, в частину повертатися не збираємося. Обов'язково підемо до керівництва військової частини А-3840 і будемо вимагати, щоб вони показали написані нами неіснуючі рапорти і пояснили на якій підставі в порушенні умов контракту нас перевели в іншу військову частину без підготовки, засобів захисту і зброї", - каже 21-річний контрактник Олексій Бондаренко.

Батьки присутніх бійців не проти того, щоб їхні сини захищали цілісність України, але вони наполягають на тому, щоб хлопці пройшли навчання і їм сказали на який термін вони виїжджають з родин до зони АТО.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua