ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжя за два місяці "прогулу" солдат відбувся гауптвахтою

Мешканець Якимівського району після лікування не повернувся на військову службу
Depo.Мелітополь
5 лютого 2016 10:44
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжя за два місяці "прогулу" солдат відбувся гауптвахтою
На Запоріжжя за два місяці "прогулу" солдат відбувся гауптвахтою

Після прогулу він сам прийшов в частину з повинною, однак каяття не допомогло уникнути покарання, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Чоловік на військову службу був призваний по мобілізації 27 липня минулого року. Наказом командира частини його зарахували до списків особового складу військової частини польова пошта В0131. Селянин був призначений на посаду санітара першого мотопіхотного відділення зазначеної військової частини, яка дислокувалася в селі Рясне Мелітопольського району. Прослужив він недовго. Вже 28 липня солдат був госпіталізований до Мелітопольської ЦРЛ. Курс лікування він завершив швидко і 31 липня вже покинув лікарню.

До 1 вересня хлопець лікувався за місцем проживання - в Давидовської амбулаторії Якимівського району. Після лікування в частину солдат не повернувся і гуляв він аж до 25 листопада. Потім повернувся і зізнався, що прогуляв службу без поважних причин.

1 лютого Мелітопольський міськрайонний суд визнав солдата винним у самовільному відході з військової служби без поважних причин в умовах особливого періоду (ч. 4 ст. 407 КК України). Дана стаття кримінального кодексу передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі. Однак суд знайшов ряд пом'якшуючих обставин у справі: солдат прийшов до військової частини з повинною, на етапі досудового слідства і в суді повністю визнав провину і розкаявся, раніше не судимий і має на утриманні малолітню дитину. Всі ці фактори дозволили суду призначити покарання нижче від найнижчої межі: арешт строком на 3 місяці з відбуванням покарання на гауптвахті для військовослужбовців.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя