ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі зняли карантин, введений через африканську чуму

Відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому з села Нове Мелітопольського району був знятий карантин по африканській чумі свиней (АЧС)

Depo.Мелітополь
19 червня 2017 16:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Так, на районній протиепізоотичній комісії затверджено завершення карантину в селі Нове. Ветеринарні пости теж з сьогоднішнього дня вже зняті. Завтра обласна комісія прийме аналогічні рішення і по Якимівському та Приазовському районах, частина яких також потрапила в 25-км зону нагляду.

Нагадаємо, що в результаті карантину в с.Нові були забиті десятки свиней, а на підприємстві ПрАТ "Мелітопольське міжрайонне виробниче підприємство по племінній справі в тваринництві" методом глибокого сну та потім спалення було знищено їх 125 голів свиней і поросят.

Як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, цього року на Запоріжжі сталися чотири випадки африканської чуми свиней. Через запровадження чумного карантину неодноразово протестували селяни та торгівці м'ясом. У населених пунктах, де було встановлено карантин, знищували всіх свиней, зокрема і здорових.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя