На Запоріжжі знайшли труп з татуюваннями

Труп, який знайшли в Мелітополі, до сих пір не пізнаний
Depo.Мелітополь
19 вересня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua

Правоохоронці просять городян впізнати особу загиблого, труп якого був знайдений в кінці серпня за супермаркетом "АТБ", що на проспекті 50-річчя Перемоги Мелітополя, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Його прикмети: вік 45-50 років, зріст 177 см, статура середня, волосся на голові прямі, темно-русяве з сивиною, середньої густини з лобно-темними залисинами, обличчя овальне, брови горизонтальні, широкі, густі, зрощені, очі сірі, ніс середній, рот середній, вушні раковини середні, овальні, прилеглі.

Особливі прикмети: на тілі є татуювання фіолетового кольору: на зовнішній поверхні правого плеча у верхній треті - перевернута підкова з нерозбірливим зображенням всередині; на передній поверхні лівого передпліччя у верхній треті - кажан; на задній поверхні лівого лучезапястного суглоба - латинські літери "ZLO"; на задній поверхні правого передпліччя в нижній третині - буква "Н" з зображенням над буквою корони; на тильній поверхні правої стопи напис: "Ви куди", на тильній поверхні лівої стопи напис: "До коханої"; на внутрішній поверхні правої гомілки в нижній третині - зображення хреста з нерозбірливою підписом. Імовірно звуть Олександр, раніше проживав в районі "Червона гірка".

На Запоріжжі знайшли труп з татуюваннями - фото 1

Був одягнений: футболка зелена х/б, штани джинсові сині, закочені до середини.

Кому що небудь відомо про особу невпізнаного трупа чоловіка, прохання повідомити в Мелітопольський відділ поліції ГУНП в Запорізькій обл. (0619) 44-43-62, 102.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00