На Запоріжжі жінка задушила співмешканця подушкою

Жінка помстилася за постійні знущання
Depo.Мелітополь
3 жовтня 2016 16:11
ФОТО: depo.ua

Жінка задушила свого співмешканця за допомогою подушки. Вбивство сталося на вул. Зелена в сел. Якимівка Запорізької області вчора, 2 жовтня. Про це розповіла інспектор Якимівського відділення поліції ст. лейтенант Юлія Милосердова, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

За словами слідчого Руслана Снопкова, жінка, яка довгий час працювала медсестрою, скоїла вбивство свого співмешканця, який був набагато молодший за неї. Відомо було, що співмешканець регулярно випивав і при цьому бив свою подругу.

"Вчора поліція отримала оперативну інформацію про те, що на вул.Зеленій сталося вбивство. Але коли за адресою приїхали співробітники правоохоронних органів, то господиня не пустила туди нікого. Лише через деякий час, після розмови з нею, правоохоронці зайшли до будинку. У приміщенні біля ліжка, на підлозі, загорнутий в ковдру, лежав труп чоловіка. Господиня будинку розповіла, що в день вбивства вона в черговий раз посварилася зі співмешканцем, а коли він заснув, то поклала йому на обличчя подушку і села зверху, в результаті чого він задихнувся. Зараз жінка перебуває в райвідділі. Порушено кримінальну справу", - розповів Снопко.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00