На Запоріжжі затримали блогерку-шпигунку терористів

Блогерку з Мелітополя, що передавала терористам інформацію про військових та суспільно-політичне життя, затримали співробітники Служби Безпеки України

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу СБУ.

Мелітопольська блогерка працювала на "інформаційну службу політвідділу міністерства оборони" терористичної організації "ДНР".

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Мелітополя, яка позиціонувала себе відомим регіональним блогером, систематично за матеріальну винагороду збирала та передавали терористам інформацію про переміщення, місця дислокації, озброєння та чисельність Збройних Сил України, які задіяні у проведенні антитерористичної операції.

Правоохоронці задокументували, що зібрану інформацію жінка передавала мобільним зв'язком та через Інтернет, а також "доповідала" куратору про суспільно-політичну ситуацію у Мелітополі та районі.

На завдання кураторів "ДНР" зловмисниця також публікувала у різних інформаційно-політичних пабліках антиукраїнські матеріали із закликами до зміни меж території України, насильницької зміни конституційного ладу та інші тенденційні тексти для збільшення соціальної напруги у суспільстві та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисниці співробітники СБ України вилучили комп'ютерну техніку, засоби зв'язку, фото- та відеотехніку з доказами передачі інформації терористичній організації "ДНР".

Правоохоронці відкрили стосовно блогерки кримінальне провадження за ст. ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) та 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Херсоні співробітницю СБУ викрили на співпраці з ФСБ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя