На Запоріжжі за Зеленського голосували смайликами

У Мелітополі виборці голосували смайликами за кандидата в президенти України - комедійного актора Володимира Зеленського

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжя з посиланням на РІА Мелітополь.

У Мелітополі виборці з гумором підійшли до голосування. На одній з дільниць хтось напроти прізвища Зеленського  замість галочки поставив смайлик. Мабуть, виборець вирішив, що раз кандидат в президенти - комедійний актор, то і голосувати за нього необхідно смайликом в бюлетені.

Під час підрахунку голосів в комісії виникла суперечка, чи можна враховувати даний голос виборця. Деякі члени комісії вважали, що бюлетень зіпсований і рахувати його не можна. Проте, більшість членів комісії вирішили, що волевиявлення таким чином має бути враховане.

Нагадаємо, на ранок 2 квітня опрацьовані 97,77% протоколів виборчих комісій Запорізької області. Лідери лишилися незмінними. Найбільше набрав Володимир Зеленський – 39,82%, на другому місці - Юрій Бойко: 18,73%, на третьому – Олександр Вілкул:9,39%. Чинний президент Петро Порошенко посів четверту сходинку – 8,78%, Юлія Тимошенко – п’яту: 8,24%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя