На Запоріжжі в ЄС просять 50 млн грн для порятунку палацу

Мелітопольська міська влада сподівається залучити гроші Європейського інвестиційного банку для порятунку 96-річного палацу культури

Про це повідомляє РІА-Мелітополь з посиланням на заступника міського голови Мелітополя Івана Федорова, передає Depo.Запоріжжя.

Кошти Європейського інвестиційного банку хочуть залучити для ремонту історичної будівлі палацу культури залізничників. Вартість робіт оцінюється в 50 мільйонів гривень. Нині проект перебуває на розгляді в банку. Якщо рішення про надання грошей буде ухвалено, реконструкція 96-річного палацу може розпочатися вже цього року.

Як повідомляють Місцеві вісті, унікальна будівля ПК залізничників є родзинкою Мелітополя. Вона відома не лише вишуканим старовинним інтер'єром, а й унікальним для міста трьохярусною концертною залою з оркестровою ямою.

Довідка.

Відлік своєї історії Мелітопольський палац культури залізничників почав 1923 року, с початку це був клуб при станції. За шість років залізничники спорудили нову будівлю неподалік привокзальної площі. У роки Другої світової війни при обстрілі з повітря частину палацу було зруйновано. Нове культурне життя колишній клуб розпочав 1959 року. Останні роки перебуває в суцільному занепаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя