ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі у депутата міськради вкрали верстати

В ході засідання постійної депутатської комісії з питань землі та комунальної власності з'ясувалося, що у громади Мелітополя вкрали верстати
Depo.Мелітополь
16 лютого 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Про цей факт члени комісії дізналися з заяви від ТОВ "С-Тронг", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь. Це фірма, як відомо, належить депутату від Опоблока Юрію Діхтеревєву.

У заяві від 18 січня 2016 року підкреслено, що за адресою вул. Фрунзе, 256/1 вкрадено обладнання. Мова йдеться про будівлю колишньої станції юних техніків, яку депутат взяв в оренду. А під обладнанням слуга народу має верстати.

Примітно, що за час оренди двоповерховий будинок, який поки ще є майном громади, Юрій Діхтера довів "до ручки": в корпусі немає жодного цілого вікна, без опалення будівля просто руйнується. А через рік Юрій Діхтера раптом заявив, що і верстати з корпусу зникли в невідомому напрямку.

І ще одна деталь, від такої "вигідною" угоди громада отримує цілих 700 грн. на місяць. Саме стільки у вигляді оренди платить депутат в міську казну за договором. Таке враження, що ТОВ "С-Тронг" спеціально доводить будівлю до повної застарілості, щоб подешевше його потім купити, а землю приватизувати.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя