На Запоріжжі поховали жертв звірячого вбивства - матір та маленьку дитину (ФОТО, ВІДЕО)

До труни малюка люди несуть іграшки
Depo.Мелітополь
7 листопада 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

Похорон вбитих нещодавно 32-річної Валерії Кириченко та її дворічного сина Кирила відбувся у Костянтинівці Запорізької області сьогодні, 7 листопада. З жертвами моторошного злочину прощалися у дворі будинку, де він стався, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на mv.org.ua.

Труна маленького Кирила не вмістила квіти та іграшки, що принесли сусіди та родичі. Над малюком голосила бабуся: "Це я винна, я вас не догледіла". Сусіди перешіптувалися: "Хіба можна було з такою жорстокістю?", "Це ж не люди, а звірі. Та й то, звірі б так не вчинили".

Нагадаємо, про жорстоке вбивство матері та її дворічної дитини у селі Костянтинівка Мелітопольського району стало відомо 2 листопада. На спалах забила родичка, через те, що молода жінка з малюком зникли ще 27 жовтня. Тіла вбитих були знайдені в їхньому власному будинку за диваном. В жінки було 11 ножових поранень, в дитини перерізана горлянка. Наступного дня було затримано підозрюваного - 25-річного пасинка вбитої. Після вбивства той викрав з хати жертви коштовності, частинку яких здав у ломбард. Про скоєне він хизувався друзям та навіть кликав їх на місце злочину. За словами правохоронців, на молодика може чекати довічне ув'язнення. 

На Запоріжжі поховали жертв звірячого вбивства - матір та маленьку дитину (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

На Запоріжжі поховали жертв звірячого вбивства - матір та маленьку дитину (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя