На Запоріжжі перепоховали 29 невідомих солдатів

В Якимівці поховали невідомих бійців
Depo.Мелітополь
28 жовтня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі перепоховали 29 невідомих солдатів
На Запоріжжі перепоховали 29 невідомих солдатів

29 невідомих солдатів, загиблих при звільненні селища, урочисто перепоховали в Якимівці Запорізької області вчора, 27 жовтня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Про це розповів селищний голова Акимовки Микола Захаров. Цей захід пройшов в рамках заходів, присвячених Дню визволення Акимовки від німецько-фашистських загарбників.

"Хочу сказати спасибі підприємствам, які виділили 5 автобусів для школярів селища, завдяки чому в цей досить холодний день молодь змогла взяти участь в церемонії. На заході пошукачам з "Пошуку", які під керівництвом Володимира Смердова і знайшли останки героїв, від імені народного депутата Сергія Валентірова подарували нову камуфляжну форму. Потім ми відвідали 12 учасників бойових дій, які брали участь у Другій Світовій війні і вручимо їм пам'ятні медалі від Президента України. До речі кажучи, заходи з нагоди визволення селища від німецько-фашистських загарбників на цьому не закінчуються. У суботу, 29 жовтня, о 16 годині на площі біля селищної ради відбудеться великий концерт, на якому для жителів селища виступлять мелітопольські колективи "Місто М" і "Melita Band"", - сказав Микола Захаров.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00