На Запоріжжі п'яна компанія побила ветерана АТО, серед учасників - поліцейський

Після нападу 53-річний чоловік потрапив до реанімації
Depo.Мелітополь
13 грудня 2016 09:59
ФОТО: depo.ua

П'яна компанія напала на двох чоловіків і дівчину, які заїхали випити кави, біля кафе в Якимівському районі Запоріжжі 10 грудня ввечері. Найбільше постраждав 53-річний ветеран антитерористичної операції. Серед його кривдників був співробітник Мелітопольського відділу поліції, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "Місцеві вісті".

Чоловіка побили так сильно, що він більше доби провів у реанімації. Зараз побитий боєць прийшов в себе, але у нього не діє рука, потрібна термінова консультація невролога. З пресою говорити сам потерпілий не може, з журналістами спілкується йоо сестра. 

"Не встигли мій брат і його кум взяти собі кави, як до них підійшла юрба п'яних чоловіків, стали до них чіплятися, зав'язалася бійка. Чисельна перевага була явно не на нашому боці, мого брата просто били, навіть продавщиці з торгових точок по сусідству стали кричати і намагатися зупинити бійку. Тим часом натовп дісталася і до дівчини, що залишалася в машині. Її за волосся виволокли і кілька разів ударили, -розповідає жінка на ім'я Елла.

За словами жінки, особливо старатися нападники стали після того, як, бажаючи зупинити бійку, кум ветерана крикнув, що той був в АТО.

Елла стверджує, що одного з агресорів всі місцеві знають як працівника поліції. Поліцейські, яких викликали до лікарні, дуже довго не хотіли приймати заяву про конфлікт.

"А потім до брата приходили двоє зовсім молодих хлопців, які пропонували оплатити лікування з умовою, щоб ми не зверталися в поліцію. Ми відмовилися, звичайно, тому що хочемо, щоб все було по справедливості", - каже Елла.

Начальник Мелітопольського відділу поліції Юрій Буланов повідомив журналістам, що нічого про участь свого співробітника у конфлікті не знає.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00