На Запоріжжі організаторів підпільного алкогольного виробництва відправлять під суд

Прокуратура Запорізької області затвердила та направила до Мелітопольського міськсуду обвинувальний акт стосовно чотирьох місцевих жителів, викритих у створенні підпільних цехів з виготовлення спиртних напоїв
Depo.Мелітополь
5 серпня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі обласної прокуратури. Встановлено, що в 2014, а також на початку 2015 року зловмисники організували два підпільні виробництва фальсифікату в Мелітополі та Мелітопольському районі. Виготовляли в них здебільшого так звану катанку (фальсифіковану горілку), яку потім збували через торгівельні точки на ринках, в магазинах та кафе району. Про масштаби незаконного виробництва свідчить той факт, що під час обшуків, проведених в межах досудового розслідування, правоохоронці вилучили 90 тисяч марок акцизного збору, понад 5 тисяч пляшок готового фальсифікату, більше 1 тисячі літрів етилового спирту, а також обладнання для розливу та закупорювання пляшок.

Підпільним бутлегерам було повідомлено про підозру у незаконному виготовленні підакцизних товарів з недоброякісної сировини, шляхом відкриття підпільних цехів (ч.1, 2, 3 ст.204), а також придбанні та зберіганні підроблених акцизних марок (ч.1,2 ст.199 КК України). Найсуворіше покарання, передбачене Кримінальним кодексом України за такі злочини - позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Depo.Запоріжжя