ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі масово виявляють та судять "аватарів"

Всього за один день в місцевому суді Мелітополя розглянули адміністративні протоколи в відношення військовослужбовців
Depo.Мелітополь
23 березня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі масово виявляють та судять "аватарів"
На Запоріжжі масово виявляють та судять "аватарів"

Протягом 15 березня в Мелітопольському міськрайонному суді винесли п'ять постанов щодо військовослужбовців в/ч п/п В2095, обвинувачених в розпиванні алкогольних напоїв у розташуванні частини, що тимчасово дислокується в Мирному, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Наше місто".

З'ясувалося, що 18 лютого в зазначеній частині командування виявило двох солдатів, які несли службу в стані алкогольного сп'яніння. Один з них, водій автомобільного взводу, в подібному порушенні викритий вперше. Його суд оштрафував на 1190 гривень. Його товариша по чарці, теж солдата, оштрафували на 2465 гривень, оскільки він вже не перший раз попався на розпиванні спиртного в частині протягом останнього року.

На 1190 гривень оштрафований ще один солдат тієї ж частини, що попався на п'янці 20 лютого.

Систематичним алкоголіком виявився і лейтенант в/ч п/п В2095, якого за "алкогольний рецидив", що відбувся 19 лютого, суд оштрафував аж на 3400 гривень.

П'ятим обвинуваченим з цієї ж частини виявився прапорщик, якого затримали п'яним в Донецькій області 19 лютого. Відносно нього Мелітопольський міськрайонний суд відмовився приймати рішення. Матеріали про адміністративне порушення направили в Володарський районний суд Донецької області.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя