ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі батька трьох дітей засудили на два роки за неявку у військкомат

Батько трьох дітей не з'явився до військкомату за повісткою і отримав термін, чоловіка визнали винним в ухиленні від призову за мобілізацією
Depo.Мелітополь
4 лютого 2016 10:39
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі батька трьох дітей засудили на два роки за неявку у військкомат
На Запоріжжі батька трьох дітей засудили на два роки за неявку у військкомат

Про це повідомляє Сегодня з посиланням на відповідне рішення суду, передає портал Depo.Запоріжжя.

У Мелітополі Запорізької області батько трьох малолітніх дітей отримав під розпис повістку до військкомату, проте в зазначений час в комісаріат не з'явився. Мелітопольський міськрайонний суд засудив чоловіка до двох років в'язниці з одним роком випробувального терміну, про це йдеться у вироку суду.

Чоловік отримав від воєнкома порядку ще в лютому минулого року, однак суд визнав його винним в ухиленні від призову (ст. 336 ККУ) тільки минулого тижня.

"Будучи придатним до військової служби за віком і станом здоров'я, що підтверджується довідкою військово-лікарської комісії, засуджений не з'явився в комісаріат з метою відправки в команду № В3422 для подальшого несення служби в період проведення часткової мобілізації", - йдеться у вироку суду.

За ухилення від призову мелітополець отримав два роки в'язниці з одним роком випробувального терміну. За цей час він не має право залишати територію України і має повідомляти правоохоронцям про своє місце роботи.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя