На Запоріжжі АТОшник влаштував наркодебош у волонтерському центрі

Боєць у стані наркотичного сп’яніння вдерся у волонтерський центр "Побратим", що у Мелітополі, у п’ятницю, 23 грудня, і зажадав грошей із благодійного телемарафону

На своїй сторінці у "Фейсбуці" провідомив координатор Спілки учасників АТО в Мелітополі Володимир Мінко, передає портал Depo.Запоріжжя.

АТОшник, що вдерся у волонтерський центр "Побратим" кричав, нецензурно висловлювався та вимагав гроші з благодійного телемарафону, який нещодавно закінчився в області. За словами Мінка, боєць перебував у стані наркотичного сп’яніння. Вгамували дебошира побратими. Тепер збираються порушити питання про виключення його зі спілки ветеранів АТО. Перед волонтерам ветерани вибачилися. "Неможна ображати наших янголів", - зазначив Мінко.

Нагадаємо, телемарафон в області тривав зі Дня захисника України до Дня ЗСУ, зібрали майже мільйон гривень, які планується спрямувати на лікування та реабілітацію воїнів АТО, адресну матеріальну підтримку родин учасників, загиблих і поранених у зоні АТО, реалізацію проектів громадських організацій учасників  АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя