ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На мітингу пам'яті депортації кримських татар не соромилися у виразах про Путіна

Вчора, 18 травня, представники кримсько-татарської діаспори Мелітополя разом з патріотами і міською владою пройшли центральним проспектом масштабним маршем в 71-ту річницю Дня депортації з Криму
Depo.Мелітополь
19 травня 2015 10:01
ФОТО: depo.ua

На площі Перемоги учасники провели мітинг пам'яті про події 1944 року і пообіцяли боротися з окупантами, які прийшли на наші землі сьогодні, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати пам'ять наших співвітчизників, які загинули, або були позбавлені волі в період масових репресій 1937 року, та вшанувати пам'ять кримсько-татарського народу, вірмен, греків, болгар, які були позбавлені Батьківщини, і були депортовані в 1944 році. Ми ніколи не повинні забувати про ці події, вони стосуються кожного з нас, ми одна велика сім'я", - звернувся до присутніх секретар міської ради Сергій Мінько, і оголосив хвилину мовчання.

Присутні на пам'ятному мітингу по черзі висловлювалися про те, що відбувається в нашій країні. Особливо експресивно відгукувалися про те, що сталося 20 лютого минулого року - анексія Криму, а так само не соромилися у виразах про президента РФ.

Вшанувати пам'ять загиблих і вигнаних співвітчизників приїхала голова Запорізького центру татарської культури "Алтин Ай" Рахім Ахмерова, яка так само не пошкодувала епітетів для глави Російської держави. А також висловила солідарність з народом України і вшанувала пам'ять загиблих і в роки депортації і зараз під час війни наших днів.

По завершенні мітингу присутні виконали український і кримськотатарський гімни, а представники кримсько-татарської діаспори, міської та обласної влади поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій.