Мешканці багатоповерхівки кілька днів жили поруч із трупом

Ще вчора, 21 червня, мешканці одного з під'їздів будинку 6 по вул. Р. Люксембург у Мелітополі відчули неприємний трупний запах

А в квартирі поверхом нижче на стелі з'явилася якась дивна пляма, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "МВ". В однокімнатній квартирі на п'ятому поверсі проживав самотній чоловік 59-років, якого сусіди востаннє бачили приблизно три дні тому.

Вчора, 21 червня, аварійна служба КП з приводу незрозумілої течі нічого сказати не змогла, а розкривати квартиру без міліції не стали. Сьогодні вранці старша по будинку викликала міліцію. Допомогли потрапити їм в квартиру рятувальники, які розкрили вхідні двері. Побоювання підтвердилися: самотній мертвий чоловік лежав на дивані, а в квартирі працював телевізор. Слідчо-оперативна група міськвідділу міліції оглянула померлого, слідів насильства не виявили. У померлого є дочка, яку належить ще розшукати.

Відомо, що померлому залишалося близько півроку до пенсії. Торік він ще працював охоронцем на одному з підприємств, але потрапив під скорочення. Сусіди кажуть, що чоловік жив упроголодь і часто говорив, що у нього немає грошей навіть на хліб. Люди також знають, що він підробляв на черешні. Причину його смерті повинні встановити судові експерти.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя