ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Мелітополя поскаржився на зниження своїх доходів

Міський голова Мелітополя Сергій Мінько, два роки підряд дивував мелітопольців своїми задекларованими багатомільйонними статками
Depo.Мелітополь
23 березня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
Мер Мелітополя поскаржився на зниження своїх доходів
Мер Мелітополя поскаржився на зниження своїх доходів

В цьому році меру доведеться вказувати доходи в декларації скромніше, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Нагадаємо, мер Сергій Мінько став першим чиновником в історії Мелітополя, який відкрито продемонстрував городянам свої багатомільйонні доходи. Тільки в 2014 році він задекларував 11,5 млн. грн. доходів, основну частину з яких склали дивіденди і дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав. У 2015 році таких доходів у градоначальника вже не було. Розпрощавшись з комерційною діяльністю, він перейшов на скромні заробітки держслужбовця.

"Задекларовані за 2014 рік 11,5 мільйона гривень - це сумарний дохід за весь минулий період. Тепер я комерційну діяльність не веду, тому доходів такого плану у мене бути не може. Я вже заповнюю декларацію за 2015 рік і розміри доходів, в порівнянні з попередніми періодами, там будуть вельми скромні", - повідомив мер.

Відзначимо, що зарплата міського голови з урахуванням рангу і надбавки за виконання особливо важливої роботи сьогодні становить 3879 грн. Які доходи були у мера в минулому році крім чиновницької зарплати, побачимо з декларації, яка повинна з'явитися на сайті мелітопольського міськради.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя