Мелітопольці розповіли, за що голосують у другому турі

Поки на виборчі дільниці Мелітополя голосувати приходять переважно люди старшого покоління

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Спостерігачі на віборчій дільниці №230737, що в мелітопольській ДЮСШ №1, відзначають активність віборців, але при цьому кажуть, що голосують переважно люди старшого покоління. "Люди йдуть дуже активно. Перед відкриттям була черга, чоловік вісім. На ділянці у нас зареєстровано 1730 виборців. Голосують в основному люди середнього та старшого віку", - повідомила голова виборчої комісії дільниці Тетяна Номарчук.

Місцеві журналісти поцікавилися у виборців, що вони очікують від виборів, і запитали, чи голосували вони сьогодні за того ж кандидата, що і в першому турі або раніше вони віддавали перевагу іншому.

"Чекаю змін, ми знаємо, що було, і я цього не хочу. Я хочу отримати шанс на щось нове, буде краще або гірше - подивимося, час покаже. Голосую я завжди, в першому турі підтримував кандидата, який не пройшов", - говорить Сергій.

"Хочу, щоб наша Україна цвіла, щоб бізнес працював, а не так, як у нас зараз - всі на ринку торгують, а податки ніхто не платить. Потрібно зробити лояльну податкову політику. Хочу, щоб наші діти жили в гарній країні, тому голосую завжди. У цьому турі підтримала того ж кандидата, що і в минулому", - розповіла Ірина.

"Я голосую завжди. Очікую поліпшення життя, пенсію щоб підвищили, а комуналку знизили, а то за газ великі платіжки приходять. Сьогодні голосував за того ж кандидата, що і в першому турі", - каже Трифон Степанович.

Нагадаємо, явка на Запоріжжі - одна з найвищих в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя