ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітопольці не хочуть, щоб їх вулиці перейменували

Мешканці двох вулиць і двох провулків Мелітополя звернулися до міськради з проханням не застосовувати до їхніх місць проживання Закон України про декомунізацію
Depo.Мелітополь
1 березня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua
Мелітопольці не хочуть, щоб їх вулиці перейменували
Мелітопольці не хочуть, щоб їх вулиці перейменували

З проханням, донести до влади їх думку, мелітопольці звернулися до депутатів міськради, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Колективні скарги на сесії, засідання якої пройшло 26 лютого, зачитала депутат Олена Трошина. Мова йде про вулиці Комунарів і вулиці Ленінградській і однойменних провулках.

Олена Трошина розповіла, що дані вулиці потрапили в список вулиць, які підлягають перейменуванню. Але громадяни, мовляв, провели сходки і вимагають залишити старі назви.

"Ленінградська вулиця названа на честь міста Ленінграда і героїзму його жителів, які пережили 872-денну блокаду. А вулиця Комунарів і провулок Комунарів названі в честь жителів комуни, прошу виключити ці найменування зі списку вулиць", - пояснює депутат у своєму запиті.

Депутати запит прийняли. Але варто відзначити, що згідно з інформацією Інституту Національної пам'яті, який займається перейменуванням, навіть якщо на зібранні громадян прийнято рішення залишити стару назву, вулиці все одно будуть перейменовані.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя