Мелітопольську журналістку, яка приїхала на Росію, виключили з НСЖУ

11 лютого на засіданні Мелітопольської первинної організації Національної спілки журналістів України, було прийнято рішення виключити з НСЖУ екс-журналіста Ларису Кожухар
Depo.Мелітополь
12 лютого 2016 09:27
ФОТО: depo.ua
Мелітопольську журналістку, яка приїхала на Росію, виключили з НСЖУ
Мелітопольську журналістку, яка приїхала на Росію, виключили з НСЖУ

Журналістка працювала в "Новому дні", "Абетці здоров'я", прес-службі міського відділу охорони здоров'я, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

У минулому році Лариса "прославилася" виступом на російському ТБ. Інтерв'ю у неї взяли під час мітингу протесту в Єкатеринбурзі. В рамках ходи учасники зупинилися біля стін американського консульства і виставили навпроти вікон портрети загиблих, "щоб ніхто не відвертався від правди".
Лариса ж коментувала можливість носити "георгіївську стрічку".

"Я рада що тут, в Росії, я можу її носити вільно, з гідністю і мене ніхто не принизить", - зазначила тоді жінка.

Зараз вже зрозуміло, що повертатися додому в Мелітополь Лариса не планує з ідеологічних міркувань. І вже тим більше не планує вести тут журналістську діяльність. У зв'язку з цим було прийнято рішення виключити її з НСЖУ.

Відзначимо також, що в Росію переїхала і ще один член мелітопольської первинки Луїза Єфремова. Тут ситуація інша - Луїза віддає себе сім'ї і громадську діяльність вести не планує. Її також виключили зі Спілки, проте з іншим формулюванням - "за сімейними обставинами".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя