ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітопольський школяр став учасником спецпроекту про героїчні вчинки

Про героїчний вчинок мелітопольського школяра дізналася вся коаїна
Depo.Мелітополь
26 серпня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua

Семирічний хлопчик Сергій Лазько з Мелітополя прославився, коли витягнув свою подружку з колодязя. Історію юного героя нагадали всій країні журналісти ТРК "Україна", які зняли про нього передачу, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Учень 3-го класу Сергій Лазько став прикладом мужності і героїзму не тільки для своїх однолітків, а й для дорослих. Він був удостоєний звання "Герой-рятувальник року". Отримав "Олександрівську премію" і став лауреатом премії "Диво-дитина" в номінації "Дитина-герой". Здавалося б така увага зіпсує хлопчика. Але він залишився таким же скромним з добрим серцем і бажанням допомагати людям.

"У мене є братик і сестричка - Ліза і Ваня. Я люблю малювати і займаюся в художній школі. Люблю вирішувати завдання і приклади. Взагалі математика - мій улюблений предмет. Влітку я навчився танцювати в сільському клубі і планую зайнятися цим професійно", - розповів Сергій.

Мама хлопчика Марина каже, що раніше її син хотів бути художником. Тепер його мрія трохи змінилася - він мріє стати художником-рятувальником.

Тільки добрими словами згадує маленького героя мама Міріам - дівчинки, яку врятував Сергій. Вона до цих пір дякує Богові за те, що в той фатальний момент Сергій знаходився біля її дочки. Міріам зізнається, що їй боляче згадувати про той день. Її сім'я робить все, щоб загасити цю біль.

"Бути українцем, значить бути таким хоробрим як Сергій і завжди приходити на допомогу", - вважає Міріам. Для неї він назавжди залишиться вірним другом і справжнім рятувальником.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя