Мелітопольський пенсіонер вимагає 10 років в'язниці для колишніх комуністів

Пенсіонер звинувачує комуністів у пропаганді комуністичного тоталітарного режиму
Depo.Мелітополь
10 листопада 2016 12:42
ФОТО: depo.ua

Пенсіонер Олексій Ніколаєнко хоче, щоб мелітопольських комуністів засудили на 10 років за проведення несанкціонованого мітингу. Про це активіст написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Нагадаємо, як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, 7 листопада колишні мелітопольські комуністи колоною близько 30 осіб після короткого мітингу біля місця, де раніше стояв пам'ятник Леніну, пройшли ходою по вул. Героїв України з портретом колишнього вождя і червоними транспарантами. І хоч мітинг з ходою були несанкціонованими заважати пенсіонерам ніхто не став.

Олексій Ніколаєнко впевнений, що дії комуністів по організації і проведенню заходу, скоєні організованою групою, кваліфікуються відповідно до ст. 436 1 КК України, як пропаганда комуністичного тоталітарного режиму, виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму.

"Пропоную занести відомості про вказану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення організованою групою дій, які кваліфікуються відповідно до ст. 436 1 КК України, як пропаганда комуністичного тоталітарного режиму, виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму", - закликає пенсіонер.

До речі, санкції даної статті передбачають до 10 років позбавлення волі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00