На Запоріжжі нардеп від "Опоблоку" забув задекларувати квартиру (ДОКУМЕНТИ)

Мелітопольські активісти знайшли у нардепа Євгена Балицького незадекларовану квартиру
Depo.Мелітополь
29 листопада 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі нардеп від "Опоблоку" забув задекларувати квартиру (ДОКУМЕНТИ)
На Запоріжжі нардеп від "Опоблоку" забув задекларувати квартиру (ДОКУМЕНТИ)

Квартира народного депутата Євгена Балицького розташована в Авіамістечку Мелітополя. За словами представників громадської організації "Народний контроль Мелітополя", квартира належить синові нардепа Олександру Балицькому, який наразі проживає в Криму, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

За словами жителів Авіамістечка, самого Євгена Віталійовича в квартирі вони майже не бачать. Однак договір на надання комунальних послуг за адресою вул. Гвардійська, 35, Євген Балицький уклав на себе. Принаймні, квитанції про оплату, приходять на його ім'я.

Мелітопольський нардеп "забув" задекларувати квартиру - фото 1

Крім того, дружина нардепа Наталія Балицька під час митного оформлення повітряних засобів у митній декларації вказала адресу: м. Мелітополь, вул. Гвардейська, 35.

Мелітопольський нардеп "забув" задекларувати квартиру - фото 2

Відповідно до Закону про протидію корупції, держчиновники найвищого рангу зобов'язані декларувати всі квартири, які знаходяться або у власності, або в користуванні, - каже голова громадської організації Валентина Райкова.

Однак народний обранець "забув" внести в декларацію цю житлоплощу, тому 23 листопада активісти направили лист в Національне антикорупційне бюро з проханням зайнятися розслідуванням цього факту.

Мелітопольський нардеп "забув" задекларувати квартиру - фото 3

Мелітопольський нардеп "забув" задекларувати квартиру - фото 4

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, Балицький задекларував чотири літаки, 50 млн готівки і готель у Криму.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00