ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітопольських школярів будуть годувати близькі до мера люди

Управління освіти Мелітопольської міськради за результатами тендеру уклало низку угод на забезпечення харчування в школах загальною вартістю 4,18 млн. грн.
Depo.Мелітополь
1 квітня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua
Мелітопольських школярів будуть годувати близькі до мера люди
Мелітопольських школярів будуть годувати близькі до мера люди

Про це повідомляють "Наші гроші"  з посиланням на "Вісник державних закупівель", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Йдеться про харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій протягом року в 22 навчальних закладах Мелітополя. Більше підрядів на загальну суму 2,94 млн. грн. отримало ТОВ "Комбінат шкільного харчування". Фірма належить Віктору Проскурні, куму мера Мелітополя Сергія Мінько.

Також Проскурня був керівником передвиборного штабу Петра Порошенка на позачергових президентських виборах в 2014 році і був уповноваженою особою "Блоку Петра Порошенка" на позачергових парламентських виборах восени 2014 року.

Також підряди на харчування учнів отримала ПП Биковська Зінаїда Михайлівна (424 тис. грн.), Лагода Валентина Петрівна (368 тис. грн.), ТОВ Іванова Надія Стефанівна (268 тис. Грн) і ФОП Ковалов Лутфіє (180 тис. грн.) .

Зінаїда Биковська, Валентина Лагода і Надія Іванова свого часу були співвласниками "Комбінату шкільного харчування", цією ж фірмою деякий час володіла родичка Ковалов Лутфіє - Наталя.

Інші учасники на тендер не подавались.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя