ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітопольські школярі купили ліки бійцям АТО

Мелітопольські школярі взяли участь у всеукраїнській акції "Ліки замість квітів"
Depo.Мелітополь
6 вересня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua
Мелітопольські школярі купили ліки бійцям АТО
Мелітопольські школярі купили ліки бійцям АТО

Учні ЗОШ №4 1 вересня прийшли на урочисту лінійку без букетів (крім першокласників), а на зекономлені гроші купили медикаменти для військовослужбовців. Директор школи Анжеліна Коваленко дізналася у бійців, в яких ліки вони потребують, і на зібрані кошти школярі придбали все необхідне. Уже в ці вихідні подарунки відправляться в зону АТО, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Акція "Ліки замість квітів" на початку навчального року пройшла в багатьох містах України. Її головний принцип - замість безлічі букетів для вчителів, які через кілька днів все одно викинуть, школярі збирають кошти на ліки для військовослужбовців української армії. Долучитися до цієї прекрасної ініціативи вирішили і учні Мелітопольської школи №4. Вони зібрали понад 4 тисячі гривень.

"Наша школа завжди бере участь в благодійних акціях, і ця - не виняток. Ми дуже раді, що більшість учнів підтримали нас в цьому. Ми зібрали гроші, і купили ліки, щоб хоч якось допомогти військовим, які захищають наш край", - каже президент шкільного самоврядування Ярослава Могила.

Сьогодні дві великі коробки з медикаментами вихованці школи №4 передали волонтеру організації "Небайдужі" Людмилі Шведюк.

"Ці ліки будуть відправлені бійцям з 23-го батальйону "Хортиця", з якими заздалегідь телефонувала директор Анжеліна Михайлівна, дізнавалася, які ліки їм потрібні. Ми це все відвеземо, і я думаю, хлопці передадуть не тільки слова подяки, а й може бути, ми запишемо якийсь відеозвернення школярам", - обіцяє волонтер.

Уже в ці вихідні подарунки від учнів відправляться на позиції в зоні АТО. Там військовослужбовці потребують знеболювальних, антисептики і протизастудних препаратах. Такі ліки нашим захисникам і привезуть волонтери.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя