ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітопольські депутати хочуть позбавиться секретаря міськради

На думку автора проекту рішення, секретар міськради в цей нелегкий час думає тільки про вибори
Depo.Мелітополь
15 квітня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Ще 1-го квітня депутат Мелітопольської міської ради від фракції КПУ Максим Зубарєв подав проект рішення про дострокове припинення повноважень секретаря міськради Сергія Мінько і про виведення його зі складу виконавчого комітету, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

За словами Максима Юрійовича, подібна ініціатива - особисто його, а не місцевого міськкому компартії.

"Цей проект рішення, який, я впевнений, підтримають багато моїх колег, став результатом господарської бездіяльності секретаря Мінько. Зараз тимчасовий керівник міста використовує свій пост тільки для особистої вигоди на майбутніх виборах. Він сколотив команду не професіоналів, а однодумців. І це шкодить місту", - повідомив Максим Зубарєв.

Максим Зубарєв впевнений, що містом в цей непростий час повинна керувати людина не з політичними амбіціями, а міцний господарник, який почне ремонтувати дороги, наведе порядок у всіх сферах життєдіяльності міста, прибере «смотрящих» і «доглядаючих».

"Сергію Анатолійовичу сьогодні це відверто не цікаво, - вважає депутат Зубарєв. - Він навіть сам заявив журналістам, що йому цікавіше політика, ніж управління містом".

Зазначимо, що це далеко не перший проект рішення про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради, внесений Максимом Зубарєвим. Після реєстрації аналогічних проектів на Зубарєва нападали невідомі, а в міліцію надходили неправдиві відомості про мінування сесійної зали.

Що цікаво, в апараті Мелітопольської міської ради на минулому тижні спростували інформацію про реєстрацію проекту рішення Максима Зубарєва. Хоча сам депутат запевняє - його проект зареєстрований.

Якщо можновладці не злякаються в черговий раз порушити питання про відставку секретаря, наступна сесія відбудеться 27-го квітня.