"Мелітопольська черешня" програла на своєму полі

На своєму полі мелітопольські футболісти поступилися команді з Роздолу

"Мелітопольська черешня" програла на сво…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

В рамках чергового туру Чемпіонату Запорізької області з футболу "Мелітопольська черешня" на своєму полі приймала лідера турніру - команду "Таврія-Скіф" з Роздолу.

У першому таймі мелітопольські футболісти намагалися чинити гідний опір лідерам групи, однак пенальті в ворота мелітопольців і видалення Олександра Крука негативно позначилися на грі "Черешні". Як підсумок - після першого тайму рахунок 2:0 на користь команди "Таврія-Скіф".

У другому таймі мелітопольські футболісти так і не змогли налагодити гру і чинити опір супернику. Загальний підсумок матчу 7:0 на користь команди з Роздолу.

На сьогоднішній день "Мелітопольська черешня" займає п'яте місце в турнірній таблиці серед шести команд. У наступному турі суперниками мелітопольських футболістів стануть запорожці з команди "Мотор". Гра відбудеться в Запоріжжі 25 червня.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, футболісти "Мелітопольської черешні" програли суперникам з Маріуполя.