ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітополець, який воював на боці "ДНР", відправився до в'язниці

25-го квітня поточного року оперативники обласного управління Служби безпеки України затримали мелітопольця, що входив в терористичне бандформування на території так званої "Донецької народної республіки"
Depo.Мелітополь
25 травня 2015 13:16
ФОТО: depo.ua
Мелітополець, який воював на боці "ДНР", відправився до в
Мелітополець, який воював на боці "ДНР", відправився до в'язниці

Затриманий бойовик повністю визнав свою провину, здав "паролі та явки" інших терористів, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. У ході оглядів і обшуків співробітники СБУ виявили у нього вичерпні докази злочинної діяльності.

Слідством встановлено, що в Запорізьку область терорист повернувся для вербування однодумців в загони ДНР. Щоб отримати мінімальне покарання, терорист пішов на угоду зі слідством - розповівши про всіх учасників терористичної організації, він виконав умови угоди про визнання винуватості.

Слідчі з'ясували, що ніде не працюючий, не одружений і раніше не судимий мелітополець в червні минулого року відправився до Макіївки, яку зайняли бойовики "ДНР", де вступив в "Макіївський підрозділ "Беркут". Новому члену терористичного бандформування видали посвідчення №088 і для конспірації присвоїли позивний "Маестро".

З отриманим від бойовиків автоматом Калашникова мелітополець охороняв будівлю Макіївського МВ УМВС, захоплене напередодні терористами.

19-го травня Жовтневий районний суд Запоріжжя визнав "Маестро" винним в участі в незаконному збройному формуванні. Згідно домовленостей, досягнутих з органами досудового розслідування, процесуальний прокурор клопотав про мінімальне покарання для балакучого обвинуваченого. Суд визнав угоду про визнання винуватості законним і засудив бойовика до трьох років в'язниці.