Мелітополь позбавлять двох поїздів через борги залізниці

Через заборгованість мешканці Мелітополя можуть залишитися без електричок
Depo.Мелітополь
28 жовтня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua

На Придніпровській залізниці можуть скасувати два приміських потяги, що курсують через Мелітополь, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ". Причиною цього є заборгованість Мелітопольської міської ради перед Придніпровською залізницею за перевезення пасажирів пільгових категорій.

За словами начальника Мелітопольського залізничного вокзалу Тетяни Макарової, на електричках їздять в основному пільгові категорії. Відповідно, в основному їздять безкоштовно. А ось "за гроші" електропоїзди катають не так вже й багато пасажирів. Таким чином, сам процес перевезення є збитковими.

Борг Мелітопольської міськради за 2016 рік складає 1 млн. 120 тис. грн. Так що найближчим часом можлива відміна таких електричок: №6555/6556 Мелітополь-Новоолексіївка-Мелітополь і №6903/6904 Запоріжжя-2-Мелітополь-Запоріжжя-2.

Потяги повинні були перестати курсувати ще з 10 жовтня, але, як повідомляє начальник мелітопольського вокзалу, поки що справно возять пасажирів. Але можливість того, що вони будуть все ж скасовані, не виключена.

Мелітополь позбавлять двох поїздів через борги залізниці - фото 1

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя