Мелітополь позбавлять двох поїздів через борги залізниці

Через заборгованість мешканці Мелітополя можуть залишитися без електричок

На Придніпровській залізниці можуть скасувати два приміських потяги, що курсують через Мелітополь, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ". Причиною цього є заборгованість Мелітопольської міської ради перед Придніпровською залізницею за перевезення пасажирів пільгових категорій.

За словами начальника Мелітопольського залізничного вокзалу Тетяни Макарової, на електричках їздять в основному пільгові категорії. Відповідно, в основному їздять безкоштовно. А ось "за гроші" електропоїзди катають не так вже й багато пасажирів. Таким чином, сам процес перевезення є збитковими.

Борг Мелітопольської міськради за 2016 рік складає 1 млн. 120 тис. грн. Так що найближчим часом можлива відміна таких електричок: №6555/6556 Мелітополь-Новоолексіївка-Мелітополь і №6903/6904 Запоріжжя-2-Мелітополь-Запоріжжя-2.

Потяги повинні були перестати курсувати ще з 10 жовтня, але, як повідомляє начальник мелітопольського вокзалу, поки що справно возять пасажирів. Але можливість того, що вони будуть все ж скасовані, не виключена.

Мелітополь позбавлять двох поїздів через борги залізниці - фото 1

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя