ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів навчить мелітопольців управляти містом

Сьогодні, 10 березня, в Мелітополь на запрошення активістів прибули гості зі Львова
Depo.Мелітополь
10 березня 2016 16:03
ФОТО: depo.ua

В Мелітополь приїхали координатор проектів представництва фонду Фрідріха Наумана в Україні Максим Колесников і голова Центру громадських ініціатив Віталій Загайний. Під час круглого столу вони обговорили з громадськими тонкощі ефективної співпраці з місцевою владою, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Гості з Західної столиці вважають, що суспільство без корупції і свавілля можливо тільки в тому випадку, якщо до управління будуть приєднуватися "місцеві вільні політики".

"Ми вважаємо місцевими політиками всіх, хто приєднується до формування та організації місцевої політики. Це не тільки люди, які сидять у високих кабінетах міської адміністрації або міської ради, і не обов'язково ті люди, у яких є значок депутата. Це і громадські діячі, і волонтери, це людина, яка робить пожертви на діяльність громадської організації та цікавиться тим, як ця організація діє, це і місцевий журналіст. Але це і депутати, так як вони делеговані нами з вами", - пояснив керівник Центру громадських ініціатив Віталій Загайний.

Гості приводили мелітополю приклади успішного самоврядування закордонних практик. Так, в Канаді мало хто знає ім'я прем'єра або місцевого депутата. Проте, всі громадяни справно відвідують щотижневі збори квартальних, де колективно вирішують, як ефективніше витратити гроші платників податків.

Активну участь у дискусії взяли представники громадських організацій, волонтерських об'єднань, патріоти, викладачі, студенти та місцеві політики.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя