ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коефіцієнт корисної дій нардепа Балицького дорівнює нулю

Нардеп Євген Балицький більше ніж за рік депутатства не розробив жодного законопроекту, не зробив жодної публічної заяви, проте гроші, як нардеп отримує своєчасно і компенсацію за проживання у столичному готелі також не соромиться брати
Depo.Мелітополь
20 травня 2015 12:36
ФОТО: depo.ua

Згідно з даними оприлюдненими на офіційному сайті ВР, мелітопольський парламентар Балицький, за допомогою електронної реєстрації був присутній на 18 (з 58) засіданнях. Але, згідно з даними письмової реєстрації - нардеп бував у ВР трохи більше - 31 раз, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Проте, якщо врахувати той факт, що після реєстрації шановний Євген Віталійович досить пасивно приймає участь у голосуванні, то результативність його присутності на засіданнях ВР дорівнює нулю.

Як повідомляє "МВ", Балицький проголосував "за" якісь рішення 29 разів, "проти" - 20, "утримався" - 3, "не голосував" - 169 і в загалі був відсутній 826. За таку "складну" роботу нардеп щомісяця отримує заробітну платню - 6109 гривень. Принаймні такі цифри кілька місяців тому озвучив спікер Гройсман. Як і багато інших народних обранців, пан Балицький не нехтує можливістю отримувати компенсацію за проживання у столиці.

Керівник апарату ВР Валентин Зайчук зазначив, що у відповідності до ст..35 ЗУ "Про статус народного депутата" Балицький отримує грошову компенсацію за винайм у готелі з моменту обрання його нардепом з розрахунку 460 грн. за добу.

Зазначимо, що перше засідання відбулося у жовтні 2014 року. Тож не важко порахувати в яку копійчину державі обходиться мелітопольський нардеп.